Zpět na hlavní stránku

Výběr vhodného dodavatele pro těla laboratorních přístrojů

Lubquip NDT

Zadání

Těla laboratorních přístojů byly vyráběny nákladně obráběním z velkých hliníkových bloků. Jedno tělo stálo 2000 liber. Spolu se zvýšenou prodejem těchto přístrojů bylo nutné zrychlit a
zlevnit jejich výrobu. Nábízelo se modifikovat obrobek na odlitek a najít vhodného dodavatele – slévárnu.

Realizace

Na základě mých znalostí trhu bylo předem zřejmé, že navržený odlitek není žádná slévárna v České republice schopna spolehlivě a v požadované sérii vyrábět což se při poptávání potvrdilo. Byly tedy osloveny dvě špičkové slévárny v Německu a po specifikaci výrobků, návštěvě a prohlídce výroby bylo zřejmé, že obě slévárny jsou schopny zadaný odlitek spolehlivě vyrábět. Cenová nabídka jedné z nich byla o 50% levnější než obráběný díl, tedy 1000 liber úspora. Dále jsem se podílel na tvarové optimalizace obráběného dílu, tak aby byl vhodný pro danou slévárenskou technologii.

Názor klienta

Having worked with Dusan on an R&D castings project I was quickly impressed by his work ethic. Expert practical knowledge of the casting processes involved, Dusan added great benefit to this project and was always keen to progress tasks and achieve the R&D project milestones set. As such I can recommend Dusan as a great colleague and a vital asset in the field of Casting technology to any engineering team and I hope I have the pleasure to work with him again.

Andrew Ryan Ceng MSc

Manager Sales Engineering at Lubquip NDT

Potřebujete konzultaci? Máte nějaký dotaz?

Vaše údaje nebudu využívat k žádné marketingové činnosti nebo předávat třetím stranám.

Děkuji, že jste mě kontaktovali. Odpovím co nejrychleji.
Při odesílání se stala chyba. Prosím, zkuste dotaz odeslat znovu.