Zpět na hlavní stránku

Školení o správné interpretaci slévárenských simulací pro Atlas Copco

Atlas Copco (India) Ltd

Zadání

Zástupci firmy Atlas Copco mě požádali o proškolení na interpretaci slévárenských simulací, které od dodavatelských sléváren požadují.

Řešení

Do teď neměli potřebné znalosti o slévárenských simulacích, takže ikdyž od dodavatelů simulovace licího procesu nakupují, nejsou schopni účině vyhodnotit kvalitu navržené technologie daného odlitku.

Vytvořil jsem jednodenní školení obsahující základy slévárenské technologie, klíčové pro pochopení základních pravidel a zákonů při lití odlitků. Dále následoval přehled možností simulačních sotwarů a rychlé vysvětlení práce s nimi a poté několik příkladů výsledků simulací na různých typech odlitků s vysvětlením důležitých momentů a jejich interpretace. V závěru jsem shrnul nejdůležitější znalosti, principy a interpretaci výsledků výsledků simulací.

Názor klienta

Thanks for the training on casting flow simulation. You made the technically complicated subject look so interesting & simple with so many real examples.
It gave me an insight into how a flow simulation can be effectively used to foresee casting problems & attack them before they appear. Also thanks to you for your efforts in providing training material.

Rajesh Gosain

Manager Comodity Sourcing, Atlas Copco (India) Ltd, Product Company Chakan

Názor klienta

I want to
thank you again for your very warm welcome in Olomouc and for taking the time
to prepare your very elaborate training :
- with lots of examples add experience-based anecdotes
- very interesting do’s and don’ts while analyzing flow simulations
- the different flow simulation aspects (when to use and how to interpret) You definitely have the skillset required to give this material in a very interesting and entertaining way.

Dominik Claeys

SQA Engineer, Atlas Copco Airpower n.v., Industrial Air Division Wilrijk - Belgium

Potřebujete konzultaci? Máte nějaký dotaz?

Vaše údaje nebudu využívat k žádné marketingové činnosti nebo předávat třetím stranám.

Děkuji, že jste mě kontaktovali. Odpovím co nejrychleji.
Při odesílání se stala chyba. Prosím, zkuste dotaz odeslat znovu.